Uteč, dokud můžeš je první díl nové thrillerové série – skvěle doplňuje řadu báječných knižních počinů zavedených autorek, jako je například oblíbená Cara Hunterová

12.05.2023 | Ostatní
Uteč, dokud můžeš je první díl nové thrillerové série – skvěle doplňuje řadu báječných knižních počinů zavedených autorek, jako je například oblíbená Cara Hunterová

Silný příběh, spousta lumpů a překvapivé zvraty – to vše najdete ve strhujících thrillerech a příbězích plných napětí.

Heat 2: Nelítostný souboj - Michael Mann a Meg Gardiner
Heat 2: Nelítostný souboj je stejně ambiciózní a rozsáhlé dílo jako kultovní film (Nelítostný souboj), který si získal fanoušky po celém světě. Je to strhující, dojemný a tragický román, vykreslující nebezpečné fungování mezinárodních zločineckých organizací a agentů, kteří je pronásledují. Je to mistrovské dílo kriminální literatury.
HarperCollins

Jeho a její - Alice Feeney
Anna dostane za úkol natočit reportáž o vraždě v jejím rodném městě. Na místě zjistí, že vyšetřování vede její exmanžel a obětí je kamarádka z dětství. Rozhodne se zůstat a přilepit se policii na paty. Má ale tajemství a není ani zdaleka jediná. Hra kočky s myší začíná a z britského maloměsta se brzy stane místo řádění vraha, který se vydal po stopách minulosti.
Cosmopolis

Uteč, dokud můžeš - Rebecca Zanetti
Geniální agentka FBI Laurel Snowová si od návštěvy rodného města slibuje klidnou dovolenou. Nález lidských ostatků na úpatí hory ale mění situaci a ona se vydává spolu s rangerem Huckem Riversem po stopách brutálního sériového vraha. Zatímco seznam podezřelých a obětí stále roste, Laurel si uvědomuje, že tento případ ji možná změní navždy.
Metafora

Vytoužená smrt - Cara Hunterová
Inspektor Adam Fawley a jeho tým bojují s časem. Během vyšetřování odhalí spojitost mezi zastřeleným mužem a dávnou, mediálně známou vraždou dítěte. Spletitý případ musí vyřešit rychleji, než se rozjede hon za senzací. Není totiž vyloučeno, že jejich kolegové před lety neodvedli dobrou práci a poslali za mříže nevinného člověka.
Host

Smrtící Apollo - Chris Hadfield
Poslední let na Měsíc měl být čistě vědeckou misí. Nikdo netušil, že v chladném kosmu nabere studená válka tak žhavé obrátky. Vrátí se na Zemi hrdinové, nebo zrádci? Smrtící Apollo je kosmicky mrazivý thriller pro fanoušky Andyho Weira i Toma Clancyho od legendy astronautiky Chrise Hadfielda! Protože kdo jiný by mohl psát o astronautech než sám astronaut?
Laser

Text: se svolením nakladatelství HarperCollins, Cosmopolis, Host, Laser
Foto: Štěpánka Levá

 

Nepřehlédněte

Lepší čtení pro předvánoční období nenajdete: Vánoce na skotském hradě jsou knihou plnou naděje a lidské dobroty

02.12.2023 | Recenze

"Chtěl bych, aby čtenáři mé knihy dokázali nehledě na to, jak moc jsme jiní, vnímat druhé především jako lidské bytosti," říká Marek Torčík o svém románovém debutu

01.12.2023 | Rozhovory

Tyto knížky jsou jako stvořené pro pošmourné podzimní a zimní dny. Zkraťte si čekání na Vánoce s jedním z našich osmi tipů na napínavé čtení!

30.11.2023 | Tipy na knihy

Není vám jedno, v jakém stavu naši planetu předáme budoucím generacím? Legendární kniha Davida Attenborougha je povinná četba pro celé lidstvo

29.11.2023 | Tipy na knihy

Vosí hnízda nebo včelí úly? V čem všem se neshodl Roman Vaněk se svou ženou Janou, když společně tvořili nejnovější kuchařku s názvem Sváteční

28.11.2023 | Rozhovory

magazín knihkupec

je nezávislý tištěný měsíčník přinášející informace o knižních novinkách, rovněž ale o důležitých událostech ze světa kultury a umění.

Tento portál je neúplným zrcadlem jeho redakčního obsahu. Některé články, recenze, knižní ukázky a pod. vycházejí pouze v jeho tištěné podobě. Pro tu ovšem musíte navštívit některé kamenné knihkupectví, kde jej dostanete zdarma ke svému nákupu.