Perfektní společníky na léto najdete v knihkupectví! Nová Coco Pinchardová, Karneval zvířat a Jedno italské léto

31.07.2023 | Tipy na knihy
Perfektní společníky na léto najdete v knihkupectví! Nová Coco Pinchardová, Karneval zvířat a Jedno italské léto

Dnes vám přinášíme tipy na tři nové knihy, které jsou jako stvořené pro letní pohodové dny! Nové dobrodružství Coco Pinchardové nás opět zavede do jejího nezaměnitelného světa plného humoru a zamotaných katastrof. Pro milovníky hudby tu máme Karneval zvířat, v němž se houslista Evžen potýká nejen s hudebními výzvami, ale také s citovými dilematy. A na závěr se přeneseme do italského léta s Katy, která se po nečekané ztrátě své matky vydá na výjimečnou cestu po stopách nevyřčených tajemství a záhad.
 

Coco Pinchardová: Následky lásky a sexu
Robert Bryndza

Coco Pinchardová (další díl humorné série Roberta Bryndzy) Coco Pinchardová se po hrozných útrapách a mimořádně klikaté cestě konečně znovu vdala za fešného Adama, vrátila se do svého starého domu, dopsala svou další knihu a srovnala si vztahy s rodinou i s přáteli. To by ale nebyla Coco, aby všechno nezamotala a všechno se jí nezačalo hroutit jako domeček z karet!

Karneval zvířat
Zuzana Dostálová

Autorka Soběstačného tentokrát nahlíží do zákulisí orchestru na zahraničním turné. Houslista Evžen je dobrák od kosti a svým spoluhráčům vychází ve všem vstříc: ať už potřebuji uvolnit hotelový pokoj pro milostná dostaveníčka, nebo chtějí půjčit peníze. K tomu se zamiloval do flétnistky a netuší, jak jí své city vyjevit.

Jedno italské léto
Rebecca Serleová

Katy právě zemřela máma Carol – nejlepší kamarádka a člověk, kterému mohla zavolat za všech okolností. Měly spolu vyrazit na dovolenou na pobřeží Amalfi, kde Carol kdysi prožila nezapomenutelné léto. Na cestu tak Katy vyrazí sama, a brzy potká maminčinu mladší kopii. Jak se to mohlo stát? Co mezi nimi zůstalo nevyřčeno?


 

Text: se svolením Nakladatelství Cosmopolis, Euromedia Group a Paseka
Foto: se svolením Euromedia Group

Nepřehlédněte

Z téhle knížky vám bude větší horko než ze sluníčka: Zakázané uvolnění je svůdným rozptýlením, které si užijete nejen o letní dovolené

25.07.2024 | Tipy na knihy

Podmanivé Divé ženy jako klenot vaší knihovny. Debutový román australské rodačky Emilie Hart ve vás bude rezonovat ještě dlouho po jeho dočtení

23.07.2024 | Tipy na knihy

Legendy a latéčka namlsaly čtenáře na feel-good fantasy, prequel Knihkupectví a kostní prach pokračuje ve vytyčené cestě. Co dělala sympatická orkyně Viv, než si založila kavárnu?

22.07.2024 | Recenze

Barbaři z ledové planety: Ze zajetí do víru vášně na planetě ledu. Tato knih přivodí ruměnec na tváři i zběhlým čtenářům erotických románů

19.07.2024 | Recenze

Naučte se cizí jazyk poslechem: Díky audioknihám se můžete pomalu zlepšovat po celý rok a na dovolené se pak v klidu domluvíte sami

18.07.2024 | Ostatní

magazín knihkupec

je nezávislý tištěný měsíčník přinášející informace o knižních novinkách, rovněž ale o důležitých událostech ze světa kultury a umění.

Tento portál je neúplným zrcadlem jeho redakčního obsahu. Některé články, recenze, knižní ukázky a pod. vycházejí pouze v jeho tištěné podobě. Pro tu ovšem musíte navštívit některé kamenné knihkupectví, kde jej dostanete zdarma ke svému nákupu.