Perfektní společníky na léto najdete v knihkupectví! Nová Coco Pinchardová, Karneval zvířat a Jedno italské léto

31.07.2023 | Tipy na knihy
Perfektní společníky na léto najdete v knihkupectví! Nová Coco Pinchardová, Karneval zvířat a Jedno italské léto

Dnes vám přinášíme tipy na tři nové knihy, které jsou jako stvořené pro letní pohodové dny! Nové dobrodružství Coco Pinchardové nás opět zavede do jejího nezaměnitelného světa plného humoru a zamotaných katastrof. Pro milovníky hudby tu máme Karneval zvířat, v němž se houslista Evžen potýká nejen s hudebními výzvami, ale také s citovými dilematy. A na závěr se přeneseme do italského léta s Katy, která se po nečekané ztrátě své matky vydá na výjimečnou cestu po stopách nevyřčených tajemství a záhad.
 

Coco Pinchardová: Následky lásky a sexu
Robert Bryndza

Coco Pinchardová (další díl humorné série Roberta Bryndzy) Coco Pinchardová se po hrozných útrapách a mimořádně klikaté cestě konečně znovu vdala za fešného Adama, vrátila se do svého starého domu, dopsala svou další knihu a srovnala si vztahy s rodinou i s přáteli. To by ale nebyla Coco, aby všechno nezamotala a všechno se jí nezačalo hroutit jako domeček z karet!

Karneval zvířat
Zuzana Dostálová

Autorka Soběstačného tentokrát nahlíží do zákulisí orchestru na zahraničním turné. Houslista Evžen je dobrák od kosti a svým spoluhráčům vychází ve všem vstříc: ať už potřebuji uvolnit hotelový pokoj pro milostná dostaveníčka, nebo chtějí půjčit peníze. K tomu se zamiloval do flétnistky a netuší, jak jí své city vyjevit.

Jedno italské léto
Rebecca Serleová

Katy právě zemřela máma Carol – nejlepší kamarádka a člověk, kterému mohla zavolat za všech okolností. Měly spolu vyrazit na dovolenou na pobřeží Amalfi, kde Carol kdysi prožila nezapomenutelné léto. Na cestu tak Katy vyrazí sama, a brzy potká maminčinu mladší kopii. Jak se to mohlo stát? Co mezi nimi zůstalo nevyřčeno?


 

Text: se svolením Nakladatelství Cosmopolis, Euromedia Group a Paseka
Foto: se svolením Euromedia Group

Nepřehlédněte

Lepší čtení pro předvánoční období nenajdete: Vánoce na skotském hradě jsou knihou plnou naděje a lidské dobroty

02.12.2023 | Recenze

"Chtěl bych, aby čtenáři mé knihy dokázali nehledě na to, jak moc jsme jiní, vnímat druhé především jako lidské bytosti," říká Marek Torčík o svém románovém debutu

01.12.2023 | Rozhovory

Tyto knížky jsou jako stvořené pro pošmourné podzimní a zimní dny. Zkraťte si čekání na Vánoce s jedním z našich osmi tipů na napínavé čtení!

30.11.2023 | Tipy na knihy

Není vám jedno, v jakém stavu naši planetu předáme budoucím generacím? Legendární kniha Davida Attenborougha je povinná četba pro celé lidstvo

29.11.2023 | Tipy na knihy

Vosí hnízda nebo včelí úly? V čem všem se neshodl Roman Vaněk se svou ženou Janou, když společně tvořili nejnovější kuchařku s názvem Sváteční

28.11.2023 | Rozhovory

magazín knihkupec

je nezávislý tištěný měsíčník přinášející informace o knižních novinkách, rovněž ale o důležitých událostech ze světa kultury a umění.

Tento portál je neúplným zrcadlem jeho redakčního obsahu. Některé články, recenze, knižní ukázky a pod. vycházejí pouze v jeho tištěné podobě. Pro tu ovšem musíte navštívit některé kamenné knihkupectví, kde jej dostanete zdarma ke svému nákupu.